Ouderkerkerlaan 24 1112 BE Diemen 020 - 4166435 info@obs-de-venser.nl
Onderwijs

Onderwijs

Wij willen dat uw kind veel leert en elke dag met plezier naar school gaat. Wij werken aan een goede sfeer in de groepen. De leerkrachten doen er alles aan om uit uw kind te halen wat erin zit. U als ouder speelt daarbij een belangrijke, stimulerende rol.

Schoolregels

Eén van de uitgangspunten van onze school is dat kinderen met plezier naar school gaan. Voor een goede sfeer zijn er schoolregels nodig die het gewenste gedrag beschrijven. We maken duidelijke afspraken met de kinderen. Geregeld praat het team over de regels. Zo zorgen we ervoor dat regels in alle klassen hetzelfde zijn, natuurlijk aangepast aan de leeftijd van de kinderen.

Kinderen dienen zich te houden aan de gedragscodes. Met wekelijkse aandachtsgesprekken maken we de leerlingen hierop attent. We leren de kinderen ook hoe ze bepaalde conflicten kunnen oplossen. Er zijn regels opgesteld over hoe de kinderen zich horen te gedragen in de klas, in de gang en op de speelplaats, over de omgang met elkaar en over de zorg voor de materialen van de school.